Предмет: Физика,
автор: SolomiAkaraeva
Допоможіть будьласка рішити задачу
Знайди коефіцієнт поверхневого натягу олії,якщо по скляній трубці діаметром 3 мм вона піднялась на 10 см.(Р олії = 900 кг/м3)
Ответы
Автор ответа:
0
r=d/2=1.5*10^-3 м h=0.1 м ρ=900 кг/м3 σ=?
========
h=2*σ/(ρ*g*r)
σ=ρ*g*r*h/2=900*10*1.5*10^-3*0.1/2=0.675 Н/м
===========
========
h=2*σ/(ρ*g*r)
σ=ρ*g*r*h/2=900*10*1.5*10^-3*0.1/2=0.675 Н/м
===========
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: akimovaaisha32
Предмет: Русский язык,
автор: fatimabdrasit
Предмет: Математика,
автор: elvira6341
Предмет: Алгебра,
автор: linafox1999