Предмет: Физика,
автор: LanaVasilenko2
Автомобіль їде з постійною швидкістю 20м/с , при цьому двигун розвиває потужність 100кВт . Яка сила тяги автомобіля?
Ответы
Автор ответа:
0
N=A/t = Fs/t=Fv
F=N/v=100000/20=5000 (H)
F=N/v=100000/20=5000 (H)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: robaxme1
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: REB1one
Предмет: Алгебра,
автор: mrsmarsel
Предмет: Химия,
автор: Hay77