Предмет: Химия,
автор: dan4enkolubow
На суміш магнію та магній оксиду масою 10 г подіяли розчином хлоридної кислоти, внаслідок чого виділився газ об'ємом 4,48 л. Які маси магнію та магній оксиду були у вихідній суміші ? Якій кількості речовини відповідають маси ?
Ответы
Автор ответа:
0
m(MgO + Mg)= 10g
пускай Mg=x
тогда MgO = 10-x
Mg + 2HCl = MgCl2 + H2
кол-во вещества (H2)=4.48/22.4=0.2
пропоцрия
x/1=0.2/1
x=0.2
0.2*24=4.8 грамм
масса Mg = 4.8 грамм
значит масса MgO = 10-4.8=5.2
5.2/40=0.13
Ответ: m(Mg)=4.8, m(MgO)=5.2, кол-во вещества(Mg)=0.2, кол-во вещества (MgO)=0.13
пускай Mg=x
тогда MgO = 10-x
Mg + 2HCl = MgCl2 + H2
кол-во вещества (H2)=4.48/22.4=0.2
пропоцрия
x/1=0.2/1
x=0.2
0.2*24=4.8 грамм
масса Mg = 4.8 грамм
значит масса MgO = 10-4.8=5.2
5.2/40=0.13
Ответ: m(Mg)=4.8, m(MgO)=5.2, кол-во вещества(Mg)=0.2, кол-во вещества (MgO)=0.13
Автор ответа:
0
спасибо большое))
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aleksashakosinova
Предмет: Математика,
автор: viktoriabazenova
Предмет: Алгебра,
автор: nurasiluzakov
Предмет: Литература,
автор: marym030333