Предмет: Физика,
автор: dima54797
Яка питома теплота плавлення речовини масою 0.2кг якщо для перетворення із твердого в рідкий стан за температури плавлення їй необхідно надати 11600 кДж теплоти?
Ответы
Автор ответа:
0
дано
m=0.2кг
Q=11600 Дж
розв
λ=q/m (в стовпчик)
λ=11600/0.2=58000ДЖ
В 58 КДж
m=0.2кг
Q=11600 Дж
розв
λ=q/m (в стовпчик)
λ=11600/0.2=58000ДЖ
В 58 КДж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: dayanaanddimash
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: viktoriyatsoymlp
Предмет: Право,
автор: christinadezhn
Предмет: Математика,
автор: sorokinsal