Предмет: Физика, автор: Nastы

При замиканні струму опором R1=5ом в колі йде струм I1=5А,а при замиканні опором R2=2ом проходить струм I2=8А.Знайти внутрішній опір і ЕРС. джерела.
Помогите Пожалуйста!!!!

Ответы

Автор ответа: oleg16
0

e=R1*I1+r*I1

e=R2*I2+r*I2

 R1*I1+r*I1 = R2*I2+r*I2

r(I2-I1)= R1*I1- R2*I2

 r=(R1*I1- R2*I2)/ (I2-I1) 

e=R1*I1+  r=(R1*I1- R2*I2)*I1/ (I2-I1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: viktoriagosteva549