Предмет: Физика, автор: irina00123

Рух матеріальної описується рівнянням х= 5 - 4t + 2t². Знайти імпульс тіла через 6 с після початку відліку часу, якщо маса тіла дорівнює 400г.

Ответы

Автор ответа: kir3740
0
x(t) = 5-4t+2t^2 rightarrow v(t) = -4+4t\
p = mv(6) = 0.4(-4+6cdot4) = 8

Ответ 8 кг*м/с
Похожие вопросы