Предмет: Русский язык, автор: Аноним

С.А.Тутунов.Зима пришла.детство составить рассказ по этой картине пожалуйста очень сильно прошу а то уже завтра здавать!

Ответы

Автор ответа: reconciliechan
13

“В детстве зиму ждешь с особым нетерпением.

Каждое утро, только открыв глаза, я уже бежал к окну и прильнув лицом  к стеклу, всматривался в хмурый день. Опять темно и сыро, черная земля, озябшие деревья.

И вот однажды я проснулся навстречу волшебству. В комнате было особенно уютно, а из окна лился мягкий свет. Я бросился к окну. Двор изменился до неузнаваемости! Чистый, пушистый снег ковром укрыл землю,  укутал деревья в белоснежные шали. А как светло и празднично вокруг!

Я застыл и не дыша смотрел на зимнюю сказку. Сколько чудес таит в себе  природа!”

 

Прочитала сыну свой вариант, сказала написать по памяти. У него получился такой вариант сочинения по картине Тутунова “Зима пришла. Детство”

“Утром мальчик проснулся и подошел к окну. Он очень удивился.

Во дворе все было белым бело. Пушистый снег лежал на земле и на ветках деревьев. В доме было тепло, а за коном морозно. Мальчик захотел скорее выйти на улицу, играть с друзьями в снежки и кататься на санках.

Вот какое чудесное зимнее утро!”


Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним
Світ великий. Історія його не менша. Ми вивчаємо історію різних держав. Проте, яку б країну не вивчали, які б захоплюючі історичні події не відкривалися б перед нами, повинні пам'ятати завжди про історію свого народу, землі, на якій живемо. Пам'ять одна з найважливіших властивостей людини. Так, як не можна забувати власного батька і матір, бо вони дали життя, дім, у якому народився і виріс, так не можна забувати свій народ та його історію. Ми частинка народу. Без всіх нас немає ні народу, ні історії. Так, як не можна забувати своїх рідних, близьких ні в хвилини радості, ні в години печалі, так не можна забувати нашої землі, бо це - першооснова. З неї ми вийшли, до неї і прийдемо. Люди не є людьми, якщо вони не мають ні мови, ні пам'яті, ні землі, ні роду. Пам'ятаймо про це! Ми не знаємо, що принесе нам завтрашній день. Людина завжди жила і живее вірою та надією на краще. Але пам'ятаймо, що ніщо не приходить само собою, як і не змінюється без людини. Щоб житии краще — потрібно краще працювати. Це стосується всіх: мене, батьків, друзів, сусідів. Людська праця потребує знань. Знання здобуваються в навчанні. Вчімось. Зробімо так, щоб день сьогоднішній став гордістю для майбутнього. (за В. Мисаном) 4. Визначте тему та головну думку тексту. 5. Визначте тип та стиль мовлення. 6. Складіть і запишіть план тексту. Орієнтовний план1) Пам'ятай про історію свого народу! 2) Історичнапам'ять. 3) «Люди не е людьми без мови, пам'яті, землі, роду 4) Важлива роль праці. 7. Прочитайте текст ще раз. 8. За поданим планом напишіть докладний переказ​