Предмет: Химия,
автор: isyrovatka
Скільки потрібно взяти води і солі для приготування 30 г 3% розчину?
Ответы
Автор ответа:
0
30*0.03=0.9г соль
30-0,9=29,1г вода
30-0,9=29,1г вода
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tohsabaialmat
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: tileulesasem2006
Предмет: Обществознание,
автор: kiro23