Предмет: Математика, автор: kornulo1

Для шкільної їдальні купили персиків,по 15 грн за 1кг,і 20 кг яблук,ціна яких на 9 грн менша від ціни персиків.Скільки кілограмів персиків купили,якщо вартість яблук і персиків однакова?

Ответы

Автор ответа: katiatootball
0
15-9=6 цена яблок
20*6=120 грн за яблоки
120:15=8 кг персиков купили











Похожие вопросы