Предмет: Математика,
автор: kornulo1
Для шкільної їдальні купили персиків,по 15 грн за 1кг,і 20 кг яблук,ціна яких на 9 грн менша від ціни персиків.Скільки кілограмів персиків купили,якщо вартість яблук і персиків однакова?
Ответы
Автор ответа:
0
15-9=6 цена яблок
20*6=120 грн за яблоки
120:15=8 кг персиков купили
20*6=120 грн за яблоки
120:15=8 кг персиков купили
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: maridari048
Предмет: История,
автор: juli21759
Предмет: Русский язык,
автор: haciyeva1976ruhiyye
Предмет: Алгебра,
автор: keenneenenene