Предмет: Химия,
автор: Ministreliya2003
Обчисліть масові частки кожного з елементів у сполуці Mn2O7
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(Mn2O7)=2*55+7*16=222
W(Mn)=110/222=0.50=50%
W(O)=112/222=0.5=50%
W(Mn)=110/222=0.50=50%
W(O)=112/222=0.5=50%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: funny71
Предмет: Математика,
автор: dober60
Предмет: Математика,
автор: abdulinazhanna1969
Предмет: Математика,
автор: человек1036
Предмет: Математика,
автор: denvorob27