Предмет: Химия,
автор: TheoProdject
задача срочно!!!!!!
Сірка в сполуці з Флуором проявляє вищий ступінь окиснення. Який об'єм Фтору(н.у.) витратиться на взаємодію з 6,4г. Сірки?
Ответы
Автор ответа:
0
Вища ступінь окислення сірки +6, отже формула: SF6
дано:m (S) = 6,4 г
Знайти: V (F2)
рішення:
6,4 г х л
S + 3F2 = SF6
32 г 67,2 л
6,4 г - х л
32 г - 67,2 л
х = 6,4 г ∙ 67,2 л 32 г = 13,44 л
Відповідь: V (F2) = 13,44 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: настясми
Предмет: История,
автор: lolololshechka
Предмет: Обществознание,
автор: 15101999