Предмет: Химия,
автор: anjadavidchuk
обчисліть масу СaCo3,у якому міститься кальцій масою 8 кг
Ответы
Автор ответа:
0
w(CaCO3)=M(Ca)/M(CaCO3)=40/100=0,4
m(CaCO3)=m(Ca)/w(Ca)=8г/0,4=20 г
m(CaCO3)=m(Ca)/w(Ca)=8г/0,4=20 г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: lazarenkoula4
Предмет: Химия,
автор: yelizavetaserdyuk
Предмет: Математика,
автор: sardarbeka99911
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним