Предмет: Алгебра, автор: Вишня6не6шарю6

Помогите составить уравнение к задаче

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Ойлёнчик
0
18 минут это 18/60 или 3/10 или 0,3
V*t=60
(V+10)(t-0,3)=60

из первого уравнения выражаем t=60/V и подставляем во второе уравнение.
затем домножаем всё уравнение на V, чтобы избавиться от знаменателя, получаем квадратное уравнение. Решаем его и получаем корень = 40 км/ч.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Українська література, автор: Nika1972
Надо; ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ;
Дмитро Чередниченко


РІДНІ КРАЄВИДИ


Ледве дихнуло весняним теплом — набубнявіли на деревах бруньки, ось-ось виткнуться листочки. Усе в природі прокидається, оживає, мовби земля прибирається в коштовні шати.

А ген, у ліску, заголубіли проліски, зайнялися фіолетом гострі шоломи рясту. Понад озерцями, понад розливами в левадах жевріють перші квіточки. Ти стоїш перед цим раннім дивом, і складаються тобі рядки:


Квітень приплив у човні,

перейшов усім шлях уповні,

голубий його човен

ранніми квітами повен.

Ледве пташок він зачує,

найкращі квітки за пісні подарує.


О-о, ті пташки, мабуть, ніколи такі веселі не бувають, як зараз. Радіють, що повернулися з далекої дороги, радіють, що добре їх зустріли на рідній землі. Пересвистуються шпаки, витинає круті колінця дрізд, заливається співом зяблик. А онде — журавель обізвався раз, удруге, втретє, але наче різними голосами. Ти дивишся в небо, а попід хмарами двоє — журавель і журавочка. Мовби танок якийсь водять у небі і курличуть. Але не так сумливо, як восени, а заклично, бентежно, переможно: повернулися!.. Веселики любі!

Майнеш за село, і тебе зачаровує небесний переливчастий дзвіночок — висить угорі на невидимій ниточці. Зривається, падає, та його підхоплює хтось — і він дзвенить знов. Жайвір. Такий малесенький, а такий голосний...

Пройшов трохи — озимина зеленіє, а там, удалині, мов острівець, три тополі височать у полі, вибирають собі весняну барву. А людей скільки усюди — і малих, і дорослих! Слухають жайворових пісень. Та й робота у полі на порі стала.

Ти знаєш, що більше так не повториться. Цвістимуть квіти, співатимуть пташки, заходитиме сонце, але вже по-іншому, хай там краще чи гірше, але ж не так...

Отож пильнуй, як іде весна, придивляйся до її чарів, прислухайся до її голосу й ходи. Примічай, чим напуває вона землю і як голубить сонячним промінням, легеньким вітерцем.

ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ;

Які картини весняної природи описав автор?

Де він побував?Кого побачив?

З яким почуттям поет розповідає про пташок?

Які порівняння зразили твою уяву?
Предмет: Математика, автор: ФёдорПанков