Предмет: Математика,
автор: skibasasa12
Скільки коштують 9кг. Цукерок якщо за 4 кг таких цукерок заплатили 110грн?
Ответы
Автор ответа:
0
1) 110 : 4 = 27,5 ( грн ) 1 кг
2) 27,5 * 9 = 247,5 ( грн ) Ответ
2) 27,5 * 9 = 247,5 ( грн ) Ответ
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: ekaterinaromanova867
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: abaiulyadlet
Предмет: Математика,
автор: nurmoldatomiris108
Предмет: Обществознание,
автор: tanyaskomorohov