Предмет: Математика, автор: skibasasa12

Скільки коштують 9кг. Цукерок якщо за 4 кг таких цукерок заплатили 110грн?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
1) 110 : 4 = 27,5 ( грн ) 1 кг 
2) 27,5 * 9 = 247,5 ( грн ) Ответ
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nurmoldatomiris108