Предмет: Физика,
автор: Чайсуроками
ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!ДАЮ 20 БАЛОВ
Людина робить 5 кроків за 3 с.Довжина кроку становить 75 см.скількі часу тратить людина на подолання 6 км 750 м.
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
0
75*5=375 см за 3 сек
375/3=125 за 1 сек
6750м=675000см
675000/125=5400 сек
5400/60=90 мин=1,5 часа
375/3=125 за 1 сек
6750м=675000см
675000/125=5400 сек
5400/60=90 мин=1,5 часа
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anna4647
Предмет: Химия,
автор: regina160545
Предмет: Математика,
автор: vmirosnicenko857
Предмет: История,
автор: 2010glikva
Предмет: Математика,
автор: dimitrii000157