Предмет: Химия,
автор: sasha08062000sa
Скільки атомів міститься у фрсфорі кількістю речовини 0.5 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ : 3,01 * 10^23. // N = N(a) * ν. N(a) = 6,02 * 10^23 моль^-1. N = 6,02 * 10^23 моль^-1 * 0,5 моль = 3,01 * 10^23.
Автор ответа:
0
Спасибо большое)
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: BogMineta
Предмет: Математика,
автор: kirsaaleksandr56
Предмет: Математика,
автор: andreika549
Предмет: География,
автор: Ekamikanika1