Предмет: Русский язык, автор: alexeypimkin

разделительное написание предлогов с другими словами

Ответы

Автор ответа: LizaSev
0
С существительными предлоги почти всегда пишутся раздельно, потому что между предлогом и словом можно поставить еще слово, напрмер: с БОЛЬШОЙ девочкой (с девочкой), на МАЛЕНЬКОЙ мышке (на мышке) У существительных есть приставки, которые не следует путать с предлогами, например: подорожник (неправильно: по дорожник)

У глаголов отрицательная частица НЕ пишется отдельно с глаголами, например: не работает, не крутит, не думает. Такие глаголы как, например, сговорились, разыгрались, съехал, подговорил не имеют предлогов, у них приставки.

У прилагательных предлоги есть, и почти всегда они пишутся раздельно, например: не красивый, до лучшего, к прямому.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: fleshmainer
Предмет: Українська мова, автор: tinazovasof
СРОЧНО ДАМ 50 БАЛОВ
3. Відновити текст, визначивши межі речень. Списати, поділивши висловлювання на абзаци й розставивши потрібні розділові знаки.
ЛИСТОПАД Дерева сплять я це бачила до останніх хвилин каштан притримував листя засохле зморщене але ще живе до останніх хвилин він чекав сонячного промінця не можна кидати жовтого листя напризволяще до останніх хвилин він чекав борючись з негодою й дочекався сонця морозний ранок каштан засинав а листя зморщене покручене все ще було живе «До наступної весни!» співав листок залишаючи гілку і плавно линув донизу підбадьорений променями сонця куди не глянь всюди лежать килими iз листя виблискуючи на сонці летять Humku, 3 яких мчуться перші по-справжньому осінні павутини днів листопад дерева як люди весною народжуються влітку розквіт і радість восени прощальний сонячний промінь остання радість похмурий сон листопад... (За А. Зеленською).​
Предмет: Математика, автор: poverina20078