Предмет: Химия,
автор: TheHonorGaming
Обчисліть і вкажіть масу води, яку потрібно взяти для приготування розчину масою 150 г із масовою часткою цинк хлориду 0,4
Ответы
Автор ответа:
0
m(ZnCl2) = 150 г*0,4 = 60 г
m(H2O) = 150 г - 60 г = 90 г
Відповідь: 60 г цинк хлориду та 90 г води
m(H2O) = 150 г - 60 г = 90 г
Відповідь: 60 г цинк хлориду та 90 г води
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: diasbospan
Предмет: Математика,
автор: BD777
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: burambayevatomiris
Предмет: Математика,
автор: data020714
Предмет: Математика,
автор: veronikanikap