Предмет: Физика,
автор: marihuanachiko
птах масою 1.5 кг летить на висоті 30 м зі швидкістю 8 м/с. Знайдіть його потенціальну і кінетичну енергію
Ответы
Автор ответа:
0
Потенциальная энергия: mgh=1,5* 9,8*30=441Дж
Кинетическая энергия:mv^2/2 = 1,5*8^2/2=12 Дж
Кинетическая энергия:mv^2/2 = 1,5*8^2/2=12 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mukha1540
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: danka366
Предмет: Литература,
автор: serhiikostyria
Предмет: Математика,
автор: анжела7779
Предмет: Математика,
автор: kirillbesedin