Предмет: Физика, автор: maxi19167

якою кінетичною енергією володіє тіло, масою 0,3 кг , кинуте вертикально вверх з швидкістю 25м/с через 2 після кидка?

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

m=0.3 кг     vo=25 м/с    t=2 c   E=?

v=vo - g*t=25 - 10*2=5 м/с

E=m*v²/2=0.3*25/2=3.75 Дж

================

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: eugenio78
Предмет: Английский язык, автор: vladislav210806