Предмет: Литература, автор: Аноним

сочинение на тему Через расстояние веков беседую я с Гамлетом снова( только сочинение, а не стих, и не с нета, буду отмечать, как нарушение)

Ответы

Автор ответа: DiSkOgirL
0

    Гамлет - один із найцікавіших і найтаємничіших героїв. Він міг би багато чого розповісти і навчити. І сама я була б не проти вести з ним розмову.

   Але спочатку потрібно подолати бар'єр віків, і ось уже поруч проносяться цілі століття, час пролітає, наче метелик. У мене багато запитань, але в минулому не можна знаходитись занадто довго, і час все минає, краплина за краплиною. Тому питати потрібно тільки найважливіше.

   Одне з найголовніших питань - наше життя, його ціль та ставлення до нього. Адже зараз навкруги повно жорстокості, все міряється грішми. То як же треба ставитися до всього цього? Чи боротися, чи терпіти, чи просто відійти вбік?

   Також питання - чому? Чому ми живемо, чому маємо дарувати життя, чому маємо вмирати?

    Я, ніби ненаситлива комаха все задаю питання, вони падають, краплина за краплиною, рясним дощем, породженим моїми устами. А час усе стікає - пісчинками-секундами, крупинками-хвилинами та камінцями-годинами. І ось уже потрібно повертатися, і усю дорогу назад, до нашого часу, я осмислюю ті відповіді, які давалися на мої запитання. І найцікавіше те, що як слова я майже їх не сприймала, вони поселилися в моєму серці, і записані на ньому, як на плівці. Я вже майже їх не пам'ятаю, але впевнена, що в потрібну мить, зхай вона навіть буде останньою, вони спливуть у моїй пам'яті, у моєму серці. І тоді я нарешті пізнаю сенс життя.

    Вже багато часу минуло з тієї зустрічі, а відблиски тої величезної таїни, переданої мені Гамлетом, все не дають мені спокою. Та чи була та зустріч, чи це плід моєї уяви, я впевнена, що відтепер буду йти по правильному життєвому шляху.

   

 

 

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: привет6365
Предмет: Русский язык, автор: gauhara038
Предмет: Биология, автор: DiAnnaD
Даны органоиды и их составные, встречающиеся в эукариотических клетках: митохондрия, пластиды, вакуоли, хромосомы, жгутики, комплекс Гольджи, плазматическая мембрана клетки, эндоплазматическая сеть, клеточный центр, рибосомы, наружная мембрана клетки, зерна крахмала, лизосомы, реснички, капли жира, миофибриллы, гликоген, ядрышко, кариоплазма, белок: а) как из перечисленных составных цитоплазмы относятся к включенным? б) какие их них выполняют специфическую роль в цитоплазме? в) какие из составных цитоплазмы характерны для растительных клеток? г) какие из составных цитоплазмы не встречаются в живой клетке? д) в каком органоиде идет синтез белка? е) какое органоид играет роль "энергетической станции"? ж) перечислите составные части ядра: з) через какую структуру наследственная информация передается из поколения в поколение?