Предмет: Физика, автор: domakolya

Визначте ККД теплової машини, яка для виконання корисної роботи 250Мдж витрачає 0,85 Гдж енеогії

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

A=250*10^6 Дж     Q=850*10^6 Дж   η=?

η=A/Q*100%=250/850*100%≈30%

======================== 

Автор ответа: domakolya
0
Напиши Дано:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: antonioveliki37