Предмет: Русский язык, автор: golubyt

"Можно ли жить без компьютера"?Составьте рабочие материалы к тексту, то есть выпишите ключевые слова, с помощью которых можно будет раскрыть его содержание.

Ответы

Автор ответа: Аноним
3
Без компьютера можно жить.Раньше когда их небыло  все читали книги,ну и сейчас можно сесть и почитать книгу.Сейчас мы ищем в интернете книги,но можно сходить и в библиотеку.Можно найти в интернете интересный рецепт что б его приготовить,но возможно и купить книгу рецептов.Можно съездить на природу,сходить в развлекательный центр.Да мне кажется можно жить без компьютера!!И можно сделать много полезных дел))
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: zysoneha
Срочно даю 35 Баллов
Установіть відповідність між поняттям і визначенням:
1 Комунікативний стан мовця – це 2 Мовлення – це ...
3 Ефективність мовлення – це ...
4 Мовленнєвий вчинок – це...
А підпорядкована досягненню певної комунікативної цілі послідовність дій мовця, що завершується певним результатом;
Б позиція мовця, яку він займає щодо інших учасників спілкування;
В досягнення промовцем поставлених цілей;
Г процес спілкування, здійснений засобами мови; Д сприйняття лекцій, новин по радіо, інструкцій.
Ознайомтесь із текстом і дайте відповіді на запитання:
1. Яка тема цієї промови?
2. У якому реченні промови висловлена головна думка, яка іі суть?
3. Який тип зв’язку між першими трьома реченнями тексту?
У листопаді 1950 американському письменнику Вільяму Фолкнеру була присуджена
Нобелівська премія. У зв’язку з цим він виголосив промову, у якій яскраво змалював високі завдання, які стоять перед молодими письменниками. Його промова має пряме відношення і до початківців-ораторів. «Я відкидаю думку про загибель людини. Легко говорити про те, що Людина безсмертна просто тому, що вона все витримає: коли віддзвонить і згасне останній передзвін дзвону долі із самотньої скелі, що безцільно зависла в червоній заграві на краю пітьми,— навіть тоді залишиться ще один звук: слабкий, але не знищений голос Людини. Я не визнаю цього. Я вірю, що людина не просто вистоїть, вона восторжествує. Вона безсмертна не тому, що ніколи не вичерпається голос людський, але тому, що за своїм характером, душею людина здатна на співчуття, жертви, непохитність. Обов’язок письменника, поета писати про це, допомогти людині вистояти, зміцнюючи людські серця, нагадуючи про мужність, честь, надію, гордість, співчуття, жалість, самопожертву – про те, що становить споконвічну славу людства. Голос поета не може бути простою луною, він повинен стати опорою, основою, що допомагає людині вистояти й восторжествувати».
Заранее большое спасибо ❤️‍❤️‍
Предмет: Математика, автор: sevilcabbarova1953
Предмет: Математика, автор: aminatahirowa