Предмет: Физика, автор: Oleg5011

Автомобіль,рухаючись зі швидкістю 36 км/год проїхав 800м.Визначит час руху автомобіля.

Ответы

Автор ответа: Kazakh11111
0
V=36км/ч=10м/с. S=800м. t=800/10=80c
Автор ответа: Oleg5011
0
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Ekaterina19811