Предмет: Русский язык, автор: Мокин11

составь и ты предложение так что бы получилось слово инопик


alenaveliichkina198: как это?

Ответы

Автор ответа: artemgonchar05
0
иногда настя очень прекрасна и красива

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: bayeranyaa
Прочитайте наведені факти щодо чинників розміщення виробництв. Визначте, який саме чинник висвітлено у частині тексту (І-IV). Перетягніть назву чинника до відповідного тексту.

І. Сьогодні публічне акціонерне товариство «Подільський цемент» є одним із найпотужніших виробників цементу у Європі.

Цемент підприємства з успіхом використовувався при спорудженні Запорізької і Хмельницької АЕС, Дністровського каскаду ГЕС, об'єкту «Саркофаг» Чорнобильської АЕС, Київського метрополітену та інших відповідальних об'єктів державного значення.

Подачу сировини з кар'єрів, що розташовані поруч, на завод було оптимізовано на заміну традиційному перевезенню автомобільним транспортом. Вапняк почали подавати конвеєрним транспортером, глину — шламопроводом (мокрий спосіб виробництва цементу), що значно ефективніше та безпечно.

порожній

ІІ. Завдяки відмінній роботі Запорізької АЕС ДніпроГЕС та інших, 29 грудня 2008 року на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті успішно проведені гарячі випробування електронно-променевої установки і отриманий перший титановий злиток.

порожній

ІІІ. Папір в Україні виробляли ще декілька століть тому. Процес вироблення паперу звичайно потребував значної кількості робочих рук, тому зараз ми можемо бачити більшість підприємств даної галузі поблизу великих міст, зокрема Києва та Львова. Оскільки підприємтва з виробництва картону та паперу в основному збудовані до 60х років ХХ століття, їх технічна база потребує оновлення.

порожній

IV.При виборі місця будівництва Чорнобильської АЕС враховувалося, що найбільш економічно доцільний радіус подання електроенергії складає близько 350-450 км. Оскільки районів надмірного споживання енергії було чимало, потрібно було з’ясувати де саме буде розташовуватися станція.

З цією метою для вибору оптимального варіанту розміщення атомної електростанції було проведено обстеження 16 пунктів будівництва у Київській, Вінницькій і Житомирській областях. Було запропоновано два пункти будівництва: біля села Ладижини Вінницькій області та села Копачі Київській області. Спочатку ця станція іменувалася як «Центрально-Українська АЕС».

15 серпня 1972 року у фундамент головного корпусу було закладено перший кубометр бетону.

порожній

a)паливно‑енергетичний чинник b)споживчий чинник c)рудоресурсний чинник d)ранспортний чинник e)військово‑стратегічний чинник f)сировинний чинник
ЗАМІСТЬ "ПОРОЖНІЙ" ВСТАВИТИ СЛОВА ЯКІ ЗНИЗУ!!!!!!
Предмет: Математика, автор: tastanbekmalika84
Предмет: Геометрия, автор: Shabalabaday