Предмет: Химия,
автор: zdovbelll
Обчисліть маси цинк оксиду і хлоридної кислоти з масовою часткою НСl 5 %, необхідних для добування цинк хлориду масою 13,64 г.
Ответы
Автор ответа:
0
ZnO+2HCl=ZnCl₂+H₂O
M(ZnO)=81
M(HCl)=36
M(ZnCl₂)=135
n(ZnCl₂)=mM=13,64135=0,1 моль
n(ZnO)=0,1 моль
n(HCl)=0,2 моль
m(ZnO)=0,1*81=8,1 г
m(HCl)=0,2*36=7,2 г чистого в-ва кислоты
7,25*100=144 г р-ра кислоты
M(ZnO)=81
M(HCl)=36
M(ZnCl₂)=135
n(ZnCl₂)=mM=13,64135=0,1 моль
n(ZnO)=0,1 моль
n(HCl)=0,2 моль
m(ZnO)=0,1*81=8,1 г
m(HCl)=0,2*36=7,2 г чистого в-ва кислоты
7,25*100=144 г р-ра кислоты
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: bbusfesh
Предмет: Математика,
автор: math829239
Предмет: Русский язык,
автор: rinel0110
Предмет: Математика,
автор: reginka0911
Предмет: География,
автор: zhannbukina