Предмет: Физика,
автор: moonlokc
Автомобіль, що рухається із швидкістю 36 км/год не чинить тиску на середину моста. Визначте радіус кривизни моста.
Ответы
Автор ответа:
0
mv²/R=mg v=10 м/с
R=v²/g=100/10=10 м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: clicker47
Предмет: Литература,
автор: lyalukova5620
Предмет: Физика,
автор: fraiss07
Предмет: География,
автор: angelinavgg
Предмет: Математика,
автор: ждлоп