Предмет: Математика, автор: AsrielTheDreemurr

Для живого уголка сделали 4 больших и 6 маленький клеток. на каждую маленькую
клетку было израсходовано по 8 м проволоки,а на 2 большие клетки - столько проволоки сколько на 4 маленьких. сколько м проволоки пошло на все клетки

Ответы

Автор ответа: аграном2020
0
на 2 большие клетки
4*8=31м
на 4 большие клетки
31*2=62м
на 6 маленьких клеток
6*8=48м
всего:
48+62=110м
ответ: 110 метров проволки было потрачено на все клетки.
Автор ответа: аграном2020
0
4*8=32 32*2=64 64+48=112 ответ:112
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: kotoshoy1111
СРОЧНО ППППЖЖЖЖ
Сформулюйте підсумки, вставивши пропущені слова у текст. (4 бали)

Ми порівнювали будову мохів, папоротей і покритонасінних на прикладі таких рослин: _________________ _________________, _________________ _________________, _________________ _________________.

Окрема рослина статевого покоління зозулиного льону має органи: _________________ і _________________. До ґрунту мох прикріплюється за допомогою _________________. На верхівці жіночої особини виростають _________________ на довгих ніжках, укриті _________________. У коробочках дозрівають _________________, які беруть участь у _________________ розмноженні. Зозулин льон належить до дводомних рослин, оскільки в нього є чоловічі й _________________ особини. Зозулин льон належить до вищих спорових рослин, бо його тіло почленоване на _________________.

Щитник чоловічий має видозмінений підземний пагін – _________________, на якому розташовані _________________; молоді – равликоподібно закручені. Від кореневища відходять _________________ корені. На нижньому боці листків є _________________ – групи спорангіїв. У них дозрівають _________________, за допомогою яких відбувається _________________ розмноження папороті. Особина статевого покоління щитника чоловічого представлена серцеподібним _________________, на якому розміщені чоловічі і жіночі _________________ органи. Таким чином статеве покоління щитника чоловічого належить до _________________ рослин, бо чоловічі та жіночі статеві органи розміщені на одній особині.

Конвалія звичайна – трав’яниста багаторічна рослина, що має видозмінений підземний пагін _________________. Для конвалії, як представника покритонасінних рослин характерна наявність _________________ як особливого органа статевого розмноження. У квітках містяться тичинки та маточка, у яких формуються _________________ та яйцеклітини, що забезпечують _________________ розмноження. В результаті запліднення формуються _________________ і плід. Плід конвалії називається _________________.

В ході практичної роботи виявлено такі спільні ознаки у будові цих рослин: у мохів, папоротей і покритонасінних є _________________ із зеленими _________________. Кореневище папороті та конвалії – це видозмінений _________________. Крім пагонів з листками, у папоротей і покритонасінних рослин є _________________. Мохи й папороті розмножуються за допомогою _________________, які розвиваються у _________________.

Виявлено такі відмінні ознаки у будові мохів, папоротей і покритонасінних рослин: мохи не мають _________________. До ґрунту вони кріпляться за допомогою _________________. Генеративні органи мохів і папоротей – антеридії та архегонії, а покритонасінних _________________, _________________ і _________________.​
Предмет: Математика, автор: laura140504