Предмет: Физика,
автор: juliamagrelo2502
яка кількість теплоти необхідна для плавлення свинцевої кулі масою 0,009 кг за температури плавлення?
Ответы
Автор ответа:
0
Q=qm
q=25 кДж
Q=25000*0,009=225 Дж
q=25 кДж
Q=25000*0,009=225 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alexbillll515
Предмет: История,
автор: grishanigdoriy
Предмет: Русский язык,
автор: ii8382533
Предмет: Математика,
автор: бутсы