Предмет: Химия, автор: Breath9

Помогите пожалуйста очень нужно )

 

Натрій карбонат масою 6,2 г прореагував з кальцій хлоридом що знаходився у розчині .Визначте масу осаду , що утворитья в наслідок такої реакції .

Ответы

Автор ответа: тайная
0

Дано:

m (Na2CO3 )  = 6,2 г

CaCl2

найти:

m (CaCO3) 

решение:

  6,2 г                           х г

Na2CO3 + CaCl2 = CaCO3↓ + 2NaCl

 106 г                         100 г

6,2  г ---- х г

106 г ---- 100 г

х = 6,2 г ∙ 100 г106 г = 5,85 г

ответ: m (CaCO3) = 5,85 г

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ZHALGAS8485