Предмет: Физика, автор: KARAS6739

Середня швидкість руху велесипедиста 15 км/год. Перші дві години він рухався зі швидкістю 18 км/год. З якою швидкістю він рухався протягом останньої
години ?

Ответы

Автор ответа: Lady2013lady
0
18-15 = 3 км 
18:3 = 6
6+3=9 км

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: usercomfy150108
Предмет: Алгебра, автор: BABA310798