Предмет: Физика, автор: marine04

До джерела струму з ЕРС 36 В і внутрішнім опором 1 Ом підключили дві лампи, з’єднавши їх паралельно між собою. Опір ламп відповідно 15 Ом і 10 Ом. Визначити напругу на зовнішній ділянці кола, коефіцієнт корисної дії джерела. Намалювати схему електричного кола, показати напрямок струму.

Ответы

Автор ответа: vasyael
0
Rзаг=6ом, струм 36/7=5.142в ,  напруга на ділянці:36-5.142=30.85в
к.к.д. =30.85 /36 *100%=85,7%
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: diana15diana
Предмет: Математика, автор: PavlS