Предмет: Химия, автор: ciffa

Укажіть кількість речовини води яка утворюється при термічному розкладі ферум 3 гідроксиду масою 42,8 грам

Ответы

Автор ответа: LizG
36

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O 

v (Fe(OH)3) = m/M = 42, 8 г / 107 г/моль = 0, 4 моль

v (H2O) = (0, 4 моль : 2) * 3 = 0, 6 моль

Похожие вопросы