Предмет: Физика, автор: KeK10

Човен рухався проти течії 10 км/год відносно берега протягом 1.5 год. Скільки часу потрібно човну на подолання того самого шляху за течією річки? Швидкість течії 1 км/год.

Ответы

Автор ответа: vasyael
0
1.Човен іде проти течії відносно берега 10км/год. його фактична швидкість буде V1=11км/год.
Шлях S =V*t=10*1.5=15км пройдений проти течії.
За течією буде V1+V2=11+1=12км/год
Знайдемо час, який піде на подолання 15км за течією:
t=S/V=15/12=1.25год., тобто 1год.15хв
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Nikto12038
Предмет: Математика, автор: p1p2