Предмет: Физика, автор: Аноним

з висоти 20м вільно падає свинцева куля. Визначте, на скільки градусів зміниться її температура під час удару об землю, якщо 90% механічної енергії кулі

Ответы

Автор ответа: sokolovvovikn
0
Записываем закон сохранения энергии для данного случая:
m*g*h=0,9*c*m*dt
dt=g*h/c*0,9=10*20/130*0,9=1,7 C
Похожие вопросы