Предмет: Физика, автор: Кукушка1256

мотоцикліст за перші дві години проїхав 90 км, на наступні три години рухався зі швидкістю 50 км/год.Визначте середню швидкість мотоцикліста на всьому шляху

Ответы

Автор ответа: HarlenQueenzell
0
S за 5 t=90+(50x3)=240 Vсредняя =240 : 5=48
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rmp2005amg1