Предмет: Физика,
автор: Вова719
визначити силу струму в колі яке складається з джерела струму що має ерс 12 в і внутрішній опір 0.5 ом та реостата опір якого 5.5 ом
Ответы
Автор ответа:
0
Ток в цепи определяется ЭДС источника и суммой сопротивленя внешней цепи и сопротивления источника
I= ЭДС/(R+r) = 12 В/(5.5 Ом+0.5 Ом) = 2 А
I= ЭДС/(R+r) = 12 В/(5.5 Ом+0.5 Ом) = 2 А
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: ketbetnet94
Предмет: Математика,
автор: egormatiiv
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: botagoz2195
Предмет: Математика,
автор: НастяПолитова