Предмет: Математика, автор: glina103Прощавай

Поможіть пожалуйста розв'язання задачу. Бабуся купила 5кг огірків і 3кг капусти, заплативши за покупку 51грн.Скільки коштує 1 кг огірків, якщо 1кг капусти коштує 2грн.

Ответы

Автор ответа: DarinaTihonchuk
0
1) 2х3= 6 (грн) коштує 3 кг капусти.
2)51-6=45(грн) коштує 5 кг огіркив
3) 45:5=9(грн) коштує 1 кг огіркив.
Похожие вопросы