Предмет: Математика,
автор: glina103Прощавай
Поможіть пожалуйста розв'язання задачу. Бабуся купила 5кг огірків і 3кг капусти, заплативши за покупку 51грн.Скільки коштує 1 кг огірків, якщо 1кг капусти коштує 2грн.
Ответы
Автор ответа:
0
1) 2х3= 6 (грн) коштує 3 кг капусти.
2)51-6=45(грн) коштує 5 кг огіркив
3) 45:5=9(грн) коштує 1 кг огіркив.
2)51-6=45(грн) коштує 5 кг огіркив
3) 45:5=9(грн) коштує 1 кг огіркив.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: yalox17
Предмет: Алгебра,
автор: neon1720
Предмет: Биология,
автор: romansofij
Предмет: Математика,
автор: nastushka10sen
Предмет: Алгебра,
автор: 33sp3