Предмет: Русский язык, автор: akmal200700

Срочно!!!! составьте пж 3-4 предложения словом имя,время и знамя.Можно во множественном числе и с другими падежами


frantsiivanna: Знамя ?????!?!???!??

Ответы

Автор ответа: автор126
0
Скажи своё имя!
У тебя очень интересное имя.
У моего имени большая история.
Ты знаешь имена моих сестёр?

Время подходит к концу.
У нас мало времени.
Не волнуйся, времени ещё много.
Не теряй время!

Над городом развевались знамёна.
Красное знамя было вышито на флаге шёлковой нитью.
Дедушка получил орден красного знамени.
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: katamanuk14
завдання: виписати у зошит: мова автора та мова персонажів.
Мова автора і мова персонажів
У творах літератури розрізняють мову автора і мову персонажів (мова кожної дійової особи своєрідна). Мова автора і мова дійових осіб відмінні, бо вони виконують у творі різні функції.
– це мова розповіді й опису, прямої характеристики, авторських відступів, а також це мова ліричного героя ( в її особливостях, інтонаціях, емоційному забарвленні виразно виступає образ автора, виявляється його ставлення до дійсності).
характеризується індивідуальним стилем, який виявляється в особливостях манери автора, особливостях використання ним лексики народної мови, своєрідності образних висловів, синтаксичної будови речень. Все це становить творчу своєрідність.
Мова письменника зумовлена і розвитком літературної мови і особливостями стилів, характерних для літературних напрямів, для тих чи інших літературних шкіл.
– є важливим засобом типізації та індивідуалізації, тобто характеристики героїв. Людям різних епох, соціального стану, місцевості, віку і т.д. властиві певні особливості. Вони виявляються і в складі лексики, і у фразеологічних зворотах, і у характері інтонації, і у вимові слів, звуків і т.п. (наприклад: І.Котляревський “Наталка Полтавка”). Індивідуалізація мови стосується і епічних, і драматичних творів. Письменник намагається знайти в мові різних людей характерні для них риси і художньо це відтворити. У зв,язку з цим важливу роль відіграють у художніх творах діалоги, внутрішні монологи. Кожен персонаж твору характеризується також і особливостями своєї лексики, а саме: загальнонародними словами, діалектизмами, професіоналізмами, характерними фразеологічними зворотами, улюбленими висловами, приказками тощо.