Предмет: Физика,
автор: баскетболистка8
Ыдыста газ берілген. Егер оның молекулаларының орташа квадраттық жылдамдығы 500 м/с,ал көлемі 1 л,газдың массасы 5 г болса, онда молекулалардың ыдыстың қабырғасына түсіретін қысымы.
пжпжпж очень нужно
Ответы
Автор ответа:
0
u=500м/с
v=1л
Р=?
Р(Ро)=Pgv
P(Ро)=m/v
g=10H/кг
Р=5г/1л=5м'3
Р=5м'3×10Н/кг×1л=50Па
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: tplinka21sa21s
Предмет: Алгебра,
автор: kamok3
Предмет: Математика,
автор: Littlesadness7899
Предмет: Физика,
автор: nastia21050111