Предмет: Математика, автор: Iamluna

РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА,СРОЧНО!!!!
Для приготовления напитка смешали персиковый сок с яблочным соком:5 литров персикого сока по 17 р.За 1 литр и 3 литра яблочного сока.Найдите цену яблочного сока,если цена получившегося напитка-15 р.50 к.за 1 литр.

Ответы

Автор ответа: KaTiJl9lCBo6gbl
0

1) 17*5=85 руб - цена персикового сока

2) 5+3=8 л - всего сока

3) 15,50*8=124 руб - цена за весь сок

4) 124-85=39 руб - цена за 3 л яблочного сока

5) 39:3=13 руб - цена за 1 л яблочного сока

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: savenkol84
Пожалуйста срочно

18. Прочитайте діалог
– Сергію, сьогодні в кінотеатрі «Мрія» прем’єра фільму «Неограновані коштовності». Я придбав два квитки, тому запрошую тебе сходити разом зі мною.
– Романе, я, звичайно, дякую за запрошення, але вже багато років віддаю перевагу перегляду фільмів удома.
– Шкода, але до вечора в тебе є ще час. Подумай, адже спецефекти на екрані в кінотеатрі такі захоплюючі, що створюється враження, ніби все відбувається з глядачами в реальному житті.
– Та я навіть думати не буду, бо давно вже все вирішив для себе.


ПРАВИЛЬНИМ є твердження

А Сергій запросив Романа до кінотеатру на прем’єру фільму.
Б Сергій відмовився йти на прем’єру, бо йому не подобається анонс фільму.
В Сергій відмовився йти до кінотеатру, бо віддає перевагу перегляду фільмів у домашніх умовах.
Г На думку Романа, зручні крісла – основна перевага перегляду фільму в кінотеатрі.
Д Сергій відмовився йти до кінотеатру через ціну на квитки.

Предмет: Математика, автор: arapovdmitri428
Предмет: Математика, автор: batirhan123