Предмет: Русский язык, автор: Dashasavinova

Выделите суффиксы с помощью которых образ. прич.
наступившая осень, сорванные листья, пожелтевшая листва, засохшие листочки, смоченный дождем тротуар, покрытое тучам небо,
Гонимые ветром тучи, увядшие цветы, моросящий дождь, собранные листья, плывущие облака, играющие дети, собирающие листья ребятишки, наклеенная на стене дома афиша, привезенные овощи, усеянные листьям дорожки, опустевший сад, проезжающая машина.

Ответы

Автор ответа: elenaeropova
0
вш, нн, ш, енн, т,  им,  дш, ящ, ённ, янн,  ющ

Dashasavinova: Как-то мало тут больше слов
elenaeropova: суффиксы повторяются
elenaeropova: убери суффикс дш. В слове увядший суффикс ш
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: alegalexander459
Предмет: Українська мова, автор: elisadanylchenko
Знайдіть помилки у текстах та виправте їх:
1. Суниця росте в лісі, по старим вирубкам. Листя в його на зиму неопадає. так iз зиленим листям вона й зимує. Плоди її ніжні й смачні. Від кушча від ходять повзучі пагінки. На вусах 3" являються нові мололi кушчики.
2. Листя з дирев у лісі обсипається. Дощик сумно подахах стукає. Ясне літечко з зимлею прощається. Похмура осінь у віконечко стукає.
3. Прийшов верисень. Наступила осінь. На лісових галявинах червоніє горобина. Вiтир гонить подорозі золот лесточки. Понебу швидко біжать хмари. Птахи готові до вiдлоту в теплі краї. В гомінкі зграйки збираються шпаки.
4. Багато гребів у лісі під березами та осиками. Вони називаються підберезниками й підосичниками. Але підбирезник може рости й далеко від берізки. А ось підосичник міцно пов'язаний з осикою. Чирвоний гриб підосичник дуже стрункий. Красиві його капелюх і ніжка.​
Предмет: Биология, автор: cont1n1us
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ibragimovelhan04