Предмет: Химия,
автор: Ароарр234
Визначте масу аллюміній оксиду,необхідного для взаємодії з хлоридною кислотою, щоб прицьому утворилось 13,35 грам солі
Ответы
Автор ответа:
0
Х г 13,35 г
Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O
n = 1 моль n = 2 моль
М = 102 г/моль М = 133,5 г/моль
m=102 г m = 267 г
Х г Al2O3 - 13,35 г AlCl3
102 г Al2O3 - 267 г AlCl3
m(Al2O3) = 102 * 13,35 / 267 = 5,1 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sajtarlyolesenka
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Ktoto22228888
Предмет: Математика,
автор: artyomgl