Предмет: Физика,
автор: влад0903
середня відстань між двома хмарами становить 10 км Електричні заряди іх відповідно дорівнють 10 КЛ і 20 кл З якою електричною силою взаємодіють хмари
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
r=10км=10000м=10⁴м
q₁=10Кл
q₂=20Кл
k=9*10⁹Н*м²/Кл²
F-?
По закону Кулона F=k*q₁*q₂/r²
F=(9*10⁹Н*м²/Кл²*10Кл*20Кл)/(10⁴м)²=180*10⁶Н=1,8*10⁸Н
r=10км=10000м=10⁴м
q₁=10Кл
q₂=20Кл
k=9*10⁹Н*м²/Кл²
F-?
По закону Кулона F=k*q₁*q₂/r²
F=(9*10⁹Н*м²/Кл²*10Кл*20Кл)/(10⁴м)²=180*10⁶Н=1,8*10⁸Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Pupaspok
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: SteveDog
Предмет: Литература,
автор: alibiekov2001
Предмет: Математика,
автор: smirnovpasha02