Предмет: Физика, автор: quality779

Опір мідного дроту для електрифікації залізничного полотна дорівнює 1.7 Ом, а маса складає 89 кг. Якої довжини ділянку залізничного полотна можна електрифікувати цим дротом?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Дано:
R=1,7 Ом
m=89кг
ρ=1,7*10⁻⁸Ом*мм²/м
ρ(м)=8900кг/м³
L-?
R=ρL/S, V=S*L, S=V/L, V=m/ρ(м)
V=89кг/8900кг/м³=0,01м³
R=ρL²/V
L²=R*V/ρ
L²=1,7Oм*0,01м³/1,7*10⁻⁸Ом*мм²/м=10⁶м²
L=10³м

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Ivan222223
Предмет: Математика, автор: gulyanezhnyi