Предмет: Биология,
автор: pugatchlina2017
В одному ланцюзі ДНК кількість аденіну становить 16 %, тиміну - 34%, гуаніну - 24%, цитозину - 26%. Користуючись правилом Чаргаффа, визначте відсотковий вміст нуклеотидів у цілій молекулі ДНК.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
16%-Аденина
34%-Тимина
24%-Гуанина
26%-Цитозина
По правилу Чаргаффа:
А=Т, Ц=Г .
А+Г=Т+Ц
А(16%)=Т(16%) ║
Т(34%)-А(34%) ║Это процентарное кол-во нуклеотидов во 2 цепи.
Ц(26%)=Г(26%) ║
Г(24%)=Ц(24%) ║
Так как,А+Г=Т+Ц,подставим
16%+24%=34%+26%
50%=50%
Мы знаем,что ДНК состоит из 2 цепей⇒ 50%/2=25%-содержание в целой молекуле.
16%-Аденина
34%-Тимина
24%-Гуанина
26%-Цитозина
По правилу Чаргаффа:
А=Т, Ц=Г .
А+Г=Т+Ц
А(16%)=Т(16%) ║
Т(34%)-А(34%) ║Это процентарное кол-во нуклеотидов во 2 цепи.
Ц(26%)=Г(26%) ║
Г(24%)=Ц(24%) ║
Так как,А+Г=Т+Ц,подставим
16%+24%=34%+26%
50%=50%
Мы знаем,что ДНК состоит из 2 цепей⇒ 50%/2=25%-содержание в целой молекуле.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: elizavetaserduk814
Предмет: Математика,
автор: elenajtokurova
Предмет: Русский язык,
автор: Karma6661
Предмет: Математика,
автор: qwert5962475
Предмет: Литература,
автор: romanyasko1999