Предмет: Физика,
автор: MaksimSaw
Вагон рухається згідно з рівнянням x = 50 +t – 0,1t2 під дією сили 4 кН. Визначте його масу.
Ответы
Автор ответа:
0
Из уравнения a=2*0,1=0,2 м/с^2.
F=ma=>m=F/a=4000/0,2=20000 кг или 20 т
F=ma=>m=F/a=4000/0,2=20000 кг или 20 т
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: timurmur5632
Предмет: Литература,
автор: DobriyDemon
Предмет: География,
автор: rrrcloke
Предмет: География,
автор: 554nastenka455
Предмет: Обществознание,
автор: niceaysun1