Предмет: Физика,
автор: lina1215
. Потяг рухається зі швидкістю 72 км/год. Визначте його шлях за 20 хв.
Ответы
Автор ответа:
0
S=v*t
S=1200*20=24000м або 24км
S=1200*20=24000м або 24км
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: borodaevaanastasia0
Предмет: Английский язык,
автор: nnmbbb
Предмет: Українська література,
автор: Defaulto
Предмет: Биология,
автор: shna67