Предмет: Химия,
автор: Programmer322
Знайти молярну масу CO2. Помогите люди
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(CO2)= 12+16*2=12+32=44г/моль.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nikolenkodavid88
Предмет: Математика,
автор: vladislavarepch22
Предмет: Математика,
автор: gulnazberdauletova3
Предмет: Математика,
автор: Joker4567