Предмет: Русский язык, автор: ayana29

Я узнал, что осень смешала все чистые краски. Какие существуют на земле, и нанесла их, как на холст, на далекие пространства земли и неба. Я видел листву, не только золотую и пурпурную, но и алую, фиолетовую, коричневую, черную, серую и почти белую. Краски казались особенно мягкими из-за осенней мглы, неподвижно висевшей в воздухе. А когда шли дожди, мягкость красок сменялась блеском. Небо, покрытое облаками, все же давало достаточно света, чтобы мокрые леса могли загораться вдали, как багряные пожары. В сосновых чащах дрожали от холода березы, осыпанные сусальной позолотой. Эхо от ударов топора, далекое ауканье баб и ветер от крыльев пролетевшей птицы стряхивали эту листву. Вокруг стволов лежали широкие круги от палых листьев. Деревья начинали желтеть снизу: я видел осины, красные внизу и совсем еще зеленые на верхушках. укажите художественно выразительные средства

Ответы

Автор ответа: willy56
3
Олицетворение (осень смешала краски, нанесла на холст, дрожали берёзы)
Эпитеты (золотую, пурпурную, алую, багряные,сусальная)
Сравнения ( как на холст, как пожары)
Метафоры ( краски на холст )
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: dkn7k8zg2j
1. Складіть по два запитання до кожного елемента пагона, позначеного цифрами
2. Якщо на кілька днів залишити бульби картоплі на сонці, вони

позеленіють. Якщо так само вчинити з підземними органами жоржини, цього не відбувається. Чому?
3. З настанням зими садівники обгортають стовбури плодових дерев

шарами паперу, обв’язують пластиковими пляшками і навіть капроновими колготками. Від кого захищають садівники дерева у такий спосіб? Що станеться із деревом, якщо заєць обгризе кору молодої яблуні?
4. Прочитайте текст і дайте відповіді на запитання, вміщені після нього.

На поперченому зрізі стовбура дерева помітні кола, які мають світлу і темну частини. Це так звані річні кільця. Їх утворення відбувається у певну пору року завдяки діяльності камбію.
За нормальних умов кожного літа утворюється по одному річному кільцю. За товщиною річних кілець можна дізнатися, в яких умовах воно росло в різні роки життя. Широкі річні кільця свідчать про сприятливі умови, за яких дерево отримувало достатньо вологи, поживних речовин, світла, не потерпало від сильних вітрів. Вузькі річні кільця має рослина, яка отримувала мало вологи або поживних речовин, росла в досить затіненому місці.
Запитання.
1) Що можна визначити, розглядаючи поперечний зріз дерева?
2) Від чого залежить ширина річного кільця?
3) На пеньку від спиляної сосни було помічено, що річні кільця являють собою не кільця, а овальні фігури, витягнуті в один бік. Де росла ця сосна: у лісі поміж дерев, на відкритій місцині чи на узліссі?
ЧОМУ
картоплю можна розмножувати вегетативно (бульбами), а моркву – ні?
у різних дерев ширина річних кілець різна?
Прикрепленный файл